Ogłoszenia parafialne


Plan wizyty duszpasterskiej w naszych domach 2015/16

 

 

Data

Godzina

Rejon

28.12

Poniedziałek

8:30

Słomka oś.: Czarny Dział, Majdówka, Śmieszki, Mrózki

28.12

Poniedziałek

8:30

Na Pańskim początek u p. Potaczków; ul. Mroza, ul. Marka (część) i przyległe

28.12

Poniedziałek

8:30

Łostówka os.: Wróble, Pawlaki, Sutory Górne, Baniki, Kuczaje, Toboły, Dudziki

29.12

Wtorek

8:30

Słomka oś.: Jamrozy, Wonioły, Marszałki

29.12

Wtorek

8:30

ul. Ogrodowa, od domu nauczyciela do domu nad PKP

29.12

Wtorek

8:30

Łostówka os.: Drobole, Knapczyki, Tworki, Ligasy, Palkije, Karkulki, Sutory Dolne

30.12

Środa

8:30

Słomka oś.: Aksamity, Machaje

30.12

Środa

8:30

Mszana Górna oś.: Kępy, Krzystki, Fligi

30.01

Środa

8:30

Łostówka os.: Ciemniaki, Gobory, Bulaki, Farganusy

02.01

Sobota

8:30

ul. Leśna ? Podlas od Dzyra do p. Romana Nawieśniaka

02.01

Sobota

8.30

Łostówka os.: Zagrody, Wojtyczki, Dziedziny, Ząski

02.01

Sobota

8:30

Łostówka os.: Myszoglądy, Siemieniówka, Fornale, Chorągwiccy, Podłazie

04.01

Poniedziałek

8.30

Słomka oś.:Bodziochy, Krystusy, Bieńki, Rataje, Wilczaki

04.01

Poniedziałek

8:30

ul. Matejki, Rakoczego, Malinowa, Smrekowa, Flizaka, Szymanowskiego

05.01

Wtorek

8:30

Łostówka os.: Niedośpiały, Stachury, Zagrody (do p. Jana Myszogląda)

07.01

Czwartek

8:30

Mszana Górna oś.: Węglarze Górne, Sawiny, Dziedziny

07.01

Czwartek

13.00

ul. Mickiewicza i Krasińskiego

 

08.01

Piątek

13.00

ul. Starowiejska blok nr 7 i 13

09.01

Sobota

8:30

Mszana Górna oś.: Polaki, Janie, Romasy, Kraski, Witki

09.01

Sobota

8:30

ul.Spadochroniarzy od p.Tątów w stronę kościoła

10.01

Niedziela

13.00

Nad Stawem ul. Asnyka, Orzeszkowej, Kościuszki, dokończenie ul. Mroza, I Armii Wojska Polskiego

11.01

Poniedziałek

8:30

ul. Piłsudskiego, Grunwaldzka

11.01

Poniedziałek

8.30

Domy przy ul. Starowiejskiej i ul. Kolbego

12.01

Wtorek

8:30

ul. Spadochroniarzy od strony Kasinki do p.Skwarczek

13.01

Środa

8:30

Wsoły, ul. Zielona, ul. Topolowa,

14.01

Czwartek

8:30

Mszana Górna oś.: Zagórki, Sołtysy

 

16.01

Sobota

8:30

Ul. Słoneczna

16.01

Sobota

8:30

ul. Marka

17.01

Niedziela

13:00

ul. Starowiejska blok nr 9a, oraz nr 11

18.01

Poniedziałek

8:30

ul. Leśna od p. Niedośpiałów w stronę kościoła

19.01

Wtorek

8:30

Mszana Górna oś.: Żyły, Steczki, Dudziki

20.01

Środa

13:00

Słomka oś.: Janasy, Łabuzy

20.01

Środa

8:30

Mszana Górna oś.: Węglarze, Fijasy, Capki, Bielaki, Krupy

21.01

Czwartek

8:30

Mszana Górna oś.: Majerony, Malce, Antosze, Wcisły

22.01

Piątek

 

13:30

ul. Jana Pawła II i Rynek

 

23.01

Sobota

8:30

ul. Orkana, od p. Grzyb do p. Potaczków

25.01

Poniedziałek

8:30

ul. Orkana od Łysoka do p.Wiesława Popiołka

 
Więcej artykułów…


Parafia
sw. Michala Archaniola
w Maszanie Dolnej
www.parafiamszanadolna.pl
xProjekt i wykonanie:
www.projektanciwww.pl
biuro@projektanciwww.pl