OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 7 X 2014

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca września, zmiana Tajemnic Żywego Różańca. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
2. Jutro, 8 IX, przypada ŚWIĘTO NARODZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY. Po Mszach św. błogosławieństwo ziarna przeznaczonego do siewu. We wtorek wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy. W piątek wspomnienie Najśw. Imienia Maryi, w sobotę św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.
3. W przyszłą niedzielę przypada ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO. Rada Parafialna będzie przyjmować ofiary na remont kościoła. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
4. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę do sanktuarium Świętego Michała Archanioła w Miejscu Piastowym oraz Sanktuariów Podkarpacia. Szczegóły na plakatach w gablotkach! Zapisy w kancelarii parafialnej oraz w sklepie "Michael" obok kościoła. Termin 3-5 X 2014.  Cena 270 zł. W tym 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, autokar, ubezpieczenie. Przy zapisie prosimy o uiszczenie zaliczki w kwocie 150 złotych. Zapisy do 20 IX.
5. We środę 10 września o godz.18.00 Msza św. zbiorowa w int. pielgrzymów do Kalwarii dnia 15 i 17 sierpnia 2014.
6. W sobotę 13 września  po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo Fatimskie. Do asysty zapraszamy pielgrzymów z Fatimy.
7. Wszystkich zainteresowanych pogłębieniem znajomości Pisma  Świętego zapraszamy na Krąg Biblijny w każdy piątek o odz.19.30 W programie rozważanie tekstów biblijnych z niedzielnej liturgii.
W przyszłą niedziele w kaplicy na Łostówce o godz.9.30 Msza św. dożynkowa oraz Jubileusz 65 -lecia Koła Gospodyń Wiejskich.
Intencje Apostolstwa Modlitwy:
Ogólna: Aby niepełnosprawni umysłowo otaczani byli miłościąi pomocą, których potrzebują by godnie żyć.
Misyjna: Aby chrześcijanie natchnieni Słowem Bożym angażowali się w służbę ubogim i cierpiącym.
Parafialna: O Błog. Boże nowy rok szkolny i katechetyczny.
Pożegnaliśmy +Barbarę Krupnik i +Władysława Kępę.

ks. Jerzy Raźny, proboszcz