OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 21 KWIETNIA 2014
PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY

1. Bóg zapłać za złożone ofiary na remont naszego kościoła w kwocie 15243 zł i 10 euro. Na konto remontowe wpłynęło 7650 zł. Z Mszy świętych zbiorowych przekazano 4700 zł na renowację ołtarzy.

2. Składamy również serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom, którzy w ramach akcji "I TY MOŻESZ POMÓC" podzielili się zakupioną żywnością i środkami czystości. Z zebranych artykułów przygotowano 75 paczek dla najbardziej potrzebujących.
Bóg zapłać również właścicielom sklepów, wolontariuszom wraz
z opiekunami, kierowcom rozwożącym paczki, osobom, które przygotowały ulotki oraz Zespołowi Charytatywnemu koordynującemu akcję.

3. Kolejne nabożeństwo z cyklu "Pod Papieskim Oknem" odbędzie się w naszym kościele we wtorek o godz. 18.45. Zapraszamy do licznego udziału, szczególnie, że wpisuje się ono w nasze oczekiwanie na bliski już dzień kanonizacji bł. Jana Pawła II.

4. Msza święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie we czwartek o godz. 18.00.

5. Nowenna do Miłosierdzia Bożego codziennie po Mszy świętej o godz. 18.00.

6. Tradycyjnie w dniu dzisiejszym Msza święta o godz. 15.00 będzie sprawowana w kaplicy cmentarnej.

7. Odpust w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w przyszłą niedzielę. Suma odpustowa o godz. 12.00.

8. W minionym tygodniu odeszli od nas do wieczności: +Józef Potaczek, +Anna Teresa Stożek, +Andrzej Cyrus i +Jerzy Bieniek.

Niech Bóg udziela wszelkiego błogosławieństwa na dalszy okres świętowania w gronie rodziny i znajomych.

Ks. Jerzy Raźny-Proboszcz